O nas

Natalia

Od lat pasjonuję się zdrowym odżywianiem. Dzięki jedzeniu w zgodzie z naturą wyleczyłam tarczycę, mam trójkę wspaniałych dzieci, a nawet wyszłam z zaburzeń odżywiania. 

To wszystko popchnęło mnie do zdobycia kwalifikacji do zawodu dietetyka i psychodietetyka. Chcę dzielić się z Wami tym, co odkryłam i czym żyję na co dzień. Moją misją jest pomaganie ludziom odzyskać zdrowie i działać w zgodzie ze sobą. Na naszym blogu znajdziecie wpisy o prawdziwym bogactwie jakie dają nam rośliny i pomysły jak czerpać z natury i żyć z nią w harmonii, a także o tym jak z miłością podchodzić do siebie i swojej relacji z jedzeniem.

Jeżeli chcielibyście umówić się na konsultację dietetyczną, tutoring lub po prostu o coś zapytać, piszcie na adres: natalia@awesomelife.pl lub dzwońcie pod numer 500 178 748.

Łukasz

Z każdym kolejnym rokiem mojego życia wzrasta we mnie potrzeba do życia zgodnie z naturą i robienia czegoś dobrego dla świata. Zaczęło się, jak to często bywa, od przypadku, kiedy Natalia poinformowała mnie, że przechodzimy na weganizm. Teraz czuję, że to coś więcej niż tylko sposób odżywiania i dbanie o zdrowie, teraz to też filozofia. Z czasem pojawił się też motyw ekologii, a z jeszcze innej strony motyw medytacji, jako sposób na poznanie siebie, harmonię i drogę ku szczęściu. Tymi doświadczeniami i ideami chciałbym się z Tobą podzielić.

Jeżeli masz do mnie jakieś pytania – napisz na lukasz@awesomelife.pl lub zadzwoń: 697 693 569