Oferta

Ciekawi Cię idea weganizmu? To świetnie, bo jest to prawdopodobnie najzdrowsza z diet, a jednocześnie niesamowicie bogata i inspirująca. Dodatkowo jest ekologiczna i realnie zmieniająca świat na lepsze. Jeżeli również chcesz poprawić swój stosunek do jedzenia, masz do zrzucenia kilka kilogramów, cierpisz na zaburzenia odżywiania lub choroby tarczycy, albo po prostu szukasz porady dietetycznej, to jesteś w dobrym miejscu! Porozmawiajmy i sprawdźmy jak mogę Ci pomóc – możesz do mnie napisać na natalia@awesomelife.pl lub zadzwonić pod numer 500 178 748.

Znajdziesz mnie też na portalu dietdoctor.pl

Konsultacje on-line – Jeżeli nie wiesz jeszcze czego potrzebujesz: indywidualnego jadłospisu, czy po prostu wskazówek jak jeść; chcesz porozmawiać bo wydaje Ci się, że możesz mieć problemy z zaburzeniami odżywiania lub ma je ktoś dla Ciebie bliski – umów się na konsultacje on-line.

Pierwsze spotkanie 100zł, każde następne 80zł

Jadłospis wegański dla początkujących na 28 dni – Rozpiska 2000 kcal dziennie dla wszystkich, którzy chcą spróbować jeść roślinnie, ale nie wiedzą jak zacząć. Proste w przygotowaniu, z ogólnodostępnymi składnikami, a jednocześnie niesamowicie pyszne i zdrowe. Jeżeli jesteś w ciąży, karmisz piersią, cierpisz na zaburzenia hormonalne, alergie pokarmowe lub choroby serca, skontaktuj się proszę w celu stworzenia jadłospisu dostosowanego do Twoich potrzeb.

50zł

Jadłospis wegetariański dla początkujących na 28 dni – Rozpiska 2000 kcal dziennie dla wszystkich, którzy chcą spróbować wykluczyć mięso i ograniczyć nabiał, ale nie wiedzą jak zacząć. Proste w przygotowaniu, z ogólnodostępnymi składnikami, a jednocześnie niesamowicie pyszne i zdrowe. Jeżeli jesteś w ciąży, karmisz piersią, cierpisz na zaburzenia hormonalne, alergie pokarmowe lub choroby serca, skontaktuj się proszę w celu stworzenia jadłospisu dostosowanego do Twoich potrzeb

50 zł

Indywidualny jadłospis na 21 dni – Jeżeli szukasz indywidualnej porady żywieniowej wybierz tę opcję. Dostaniesz dzienniczek żywieniowy i ankietę do wypełnienia przed konsultacją on-line. Po spotkaniu, w ciągu kilku dni prześlę Ci indywidualny program żywieniowy dostosowany do Twoich potrzeb.

200zł